Воллемія (Wollemia nobilis). В серпні 1994 р. Д. Нобл забрався в один з найбільш диких куточків Національного парку "Воллемі", де виявив декілька дивних дерев.
Рафлезія була відкрита в дощових лісах південно-західної частини острова Суматра місцевим провідником, який працював з доктором Джозефом Арнольдом у експедиції в 1818 році, і названа на честь сера Томаса Стемфорда Раффлза, який очолював експедицію. Пізніше він заснував Сінгапур.
Безперервно сяючі в нічному бразильському тропічному лісі, новознайдені гриби Mycena luxaeterna є чимось на зразок вічного джерела світла. Звідси і пішла їх латинська назва, яка дослівно означає «вічне світло» та запозичена з «Реквієму» Моцарта.
Згідно з легендою, однієї суворої зими, дерева, змучені від лютого морозу, попросили допомоги у бога, і той спустив їм з неба вічнозелені кущі омели. Омела біла (лат. Viscum album) - вічнозелений кущик з родини омелових, який паразитує на гілках різних дерев - тополях, кленах, березах, липах, грушах, яблунях, дубах, соснах, смереках, ялиці, модрини та ін. Родова назва рослини походить від латинських viscum - пташиний клей, і albus - білий.