Цей на диво симпатичний дикий кіт водиться лише в Андах, високо в горах, далеко від людини, в своєму власному позахмарному світі. Андська кішка (Leopardus jacobita) любить селитися на висоті від 3000 до 5000 метрів. Так високо люди не піднімаються, тому ця кішка про нас нічого не знає. Як і людина майже нічого не знає про андську кішку - її важко побачити, не те що вивчити її звички. Так, наприклад, перші відеозаписи цього виду з'явилися лише після 2000 року.
Воллемія (Wollemia nobilis). В серпні 1994 р. Д. Нобл забрався в один з найбільш диких куточків Національного парку "Воллемі", де виявив декілька дивних дерев.
Рафлезія була відкрита в дощових лісах південно-західної частини острова Суматра місцевим провідником, який працював з доктором Джозефом Арнольдом у експедиції в 1818 році, і названа на честь сера Томаса Стемфорда Раффлза, який очолював експедицію. Пізніше він заснував Сінгапур.
Безперервно сяючі в нічному бразильському тропічному лісі, новознайдені гриби Mycena luxaeterna є чимось на зразок вічного джерела світла. Звідси і пішла їх латинська назва, яка дослівно означає «вічне світло» та запозичена з «Реквієму» Моцарта.